Satelitní komplety CS Link

Ať už plánujete pořídit satelitní komplet pro 1 TV, 2 TV nebo 3 TV, vždy se musíte rozhodnout, jakou satelitní platformu budete využívat. První ze dvou nejčastěji využívaných platforem je satelitní platforma CS Link. Tento český poskytovatel satelitního vysílání nabízí bezplatnou nabídku 21 základních českých i slovenských televizních programů s možností rozšíření o další placené kanály.

Jak už je patrné z názvu, satelitní komplety CS Link obsahují to samé, co kterékoliv jiné satelitní komplety. Tedy parabolu, konvertor, satelitní přijímač a dekódovací kartu systému Cryptoworks. Právě dekódovací karta v kompletu je to, co odlišuje jednoho dodavatele od druhého – v tomto případě je karta CS Link.

HDTV satelitní komplety CS Link

Protože satelitní platforma CS Link zajišťuje přenos obrazu  v HD kvalitě, je většinou součástí satelitního kompletu CS Link HDTV satelitní přijímač. I tehdy, pokud právě doma Full HD nebo HD Ready televizi nemáte, je lepší sáhnout po HDTV satelitním kompletu. Vzhledem ke klesajícím cenám televizí s plným rozlišením je totiž docela dobře možné, že za rok podobnou TV koupíte, a satelitní komplet bez HDTV satelitního přijímače by vás zbytečně brzdil.

Proč zvolit satelitní komplety CS Link?

  • Umožňují bezplatný příjem českých a slovenských celoplošných programů.
  • Součástí příjmu jsou i neplacené programy v HD kvalitě.
  • CS Link nabízí řadu balíčků předplatných dalších kanálů.
  • Více než 400 zahraničních volně vysílaných programů.
  • Veškeré služby jsou bez smlouvy a bez závazků, s okamžitou aktivací a pružnou dobou předplatného.
  • Signál ze satelitů Astra bez problémů a ve špičkové kvalitě pokrývá celé území ČR a SR.
  • Satelitní komplet CS Link často pořídíte s řadou bonusů a zvýhodnění navíc

Doporučení na závěr: Jaký satelitní komplet CS Link vybrat?

Dá se říct, že volbou satelitního kompletu CS Link určitě neuděláte krok vedle. Vodítkem pak pro vás může být to, pro kolik televizí satelitní příjem potřebujete – zda jen pro 1 TV, nebo zda potřebujete rovnou satelitní komplet pro 2 TV a více. Důležitým parametrem při výběru je také kvalita satelitního přijímače v kompletu. Výbornou volbou jsou prověřené a špičkově vybavené digitální přijímače značky TechniSat.