Satelitní komplety pro 2 TV

Máte doma dvě televize, a chcete mít na obou pohodlí výběru mezi programy přijímanými ze satelitu? Pak je pro vás nezbytná buď koupě dvou samostatných satelitních kompletů, nebo jednoho kompletu pro 2 TV současně. Za výhodnou cenu tak dostanete kompletní balík zařízení, se kterým můžete sledovat na každé televizi jiný program.

Proč koupit satelitní komplet pro 2 TV?

  1. Neomezené a nezávislé sledování programů na obou TV.
  2. Jednoznačně úspora peněz oproti koupi každého zařízení zvlášť.
  3. Ozkoušená kompatibilita jednotlivých zařízení. Stačí jen vybalit z krabice, zapojit a fungujete.
  4. Řada výhodných balíčků a bonusů.

Satelitní komplet pro jednu či dvě družice?

Jednotlivé satelitní komplety v naší nabídce berou signál buďto z jedné, nebo ze dvou družic současně. Počet družic ovlivňuje počet satelitních programů, které pak na své televizi můžete sledovat. Zatímco komplety pro 1 družici přijímají prakticky všechny základní programy plus několik rozšiřujících, satelitní komplety pro dvě družice nabízí podstatně bohatší spektrum. Nevýhodou je pak jejich vyšší cena. Pokud toužíte po záplavě různých programů, dívejte se po satelitním kompletu pro dvě družice.

Co obsahuje satelitní komplet pro 2 TV?

Každý satelitní komplet pro 2 televize vždy obsahuje tyto komponenty:

  • 2x satelitní přijímač
  • 2x dekódovací karta
  • 1x konvertor
  • 1x parabola

Satelitní komplety pro 2 TV CS Link a Skylink

Stejně jako základní satelitní komplety pro 1 televizi, i satelitní komplety pro 2 televize nabízíme s kartami CS Link a Skylink. Obě karty vám dají prakticky totožnou nabídku tuzemských a slovenských kanálů a řadu příplatkových. Jejich šíře se liší, stejně tak se liší i jejich ceny. Při výběru může hrát také roli nabídka akčních balíčků či bezplatných kanálů navíc.

HDTV satelitní komplety pro 2 TV

Pokud to se satelitním vysíláním myslíte vážně, pořiďte si satelitní komplet s možností příjmu HD programů. HDTV satelitní komplety vám ve spojení s Full HD nebo HD Ready televizí zajistí mimořádný obrazový zážitek.