Satelitní komplety pro 3 TV

Mnoho domácností dnes už nemá jednu nebo dvě televize. Standardem se pomalu stávají hned tři samostatné televize. Stačí k obligátní obývakové televizi přidat jednu do ložnice a jednu do dětského pokoje, a máte hned tři, pro které potřebujete vyřešit příjem satelitního vysílání.

Aby vás výsledné řešení nezruinovalo, je dobré využít speciální satelitní komplety pro 3 TV nebo 4 TV. Na rozdíl od samostatných satelitních kompletů mají společnou parabolu a konvertor, ale díky samostatným dekódovacím kartám a samostatným digitálním přijímačům vám umožní nezávislé sledování programů na jednotlivých televizích.

Proč koupit satelitní komplet pro 3 TV?

  1. Umožní vám nezávislé sledování programů na všech zapojených TV.
  2. Ušetříte oproti koupi samostatných zařízení.
  3. Jednotlivé komponenty a přístroje budou spolu fungovat – jsou odladěné.
  4. Při koupi satelitního kompletu často získáte různé bonusy a prémie navíc.

Satelitní komplet pro 3 TV pro jednu nebo dvě družice?

Podobně jako satelitní komplety pro 2 TV, i satelitní komplety pro tři televize můžete pořídit s příjmem signálu z jedné nebo ze dvou družic současně. Který komplet vybrat? To je jednoduché. Satelitní komplety s příjmem signálu z jedné družice vám umožní sledování všech základních českých i slovenských programů. Pokud vám ale tyto programy nestačí, a chcete mít možnost sledovat desítky, či spíše stovky různých programů, bude pro vás nutností satelitní komplet s příjmem ze dvou družic současně.

Co obsahují satelitní komplety pro 3 TV?

Veškeré satelitní komplety pro 3 TV obsahuje tyto komponenty:

  • 3x satelitní přijímač
  • 3x dekódovací karta
  • 1x konvertor
  • 1x parabola

Satelitní komplet pro 3 TV CS Link nebo Skylink?

Veškeré nabízené satelitní komplety pro 3 TV jsou vybaveny kartou CS Link nebo Skylink. Jejich výběr je už na vás – obě poskytují totožnou nabídku základních tuzemských i slovenských kanálů a liší se pak v nabídce příplatkových kanálů, výších poplatků i objemu bonusů.

HDTV satelitní komplety pro 3 TV

99 % dnes prodávaných satelitních kompletů pro 3 a více televizí umožňují příjem signálu v HD kvalitě. Valná většina nových televizí je Full HD či HD Ready, a bez příslušného přijímače byste si obraz v této kvalitě nevychutnali.