Satelitní komplety Skylink

Vedle satelitních kompletů CS Link jsou satelitní komplety Skylink druhou nejrozšířenější satelitní platformou v České republice. Nabídka obou poskytovatelů je prakticky totožná – i se satelitními komplety Skylink můžete bezplatně sledovat všechny základní české i slovenské kanály a řadu zahraničních. Skylink také samozřejmě vysílá řadu progamů v HD kvalitě a jeho základní nabídku je možné kdykoliv rozšířit o další placené kanály.

Stejně jako mezi satelitními komplety CS Link, i satelitní komplety Skylink obsahují totožné prvky – parabolu, konvertor, dekódovací kartu a nezbytný satelitní přijímač. Počet karet a přijímačů se odvíjí od toho, pro kolik televizí satelitní komplet požadujete.

HDTV satelitní komplety Skylink

Samotný poskytovatel satelitního vysílání Skylink se pyšní tím, že na českém trhu nabízí největší množství kanálů v HDTV kvalitě. Pokud máte patřičnou televizi (tedy s Full HD či HD Ready rozlišením), jednoznačně sáhněte právě po HDTV satelitním kompletu. Na obrazové kvalitě se vám investice mnohokrát vrátí.

Proč zvolit satelitní komplety Skylink?

  • Se satelitním kompletem Skylink získáte příjem českých, slovenských a několika set zahraničních programů zdarma.
  • Množství dalších programů je možné přiobjednat.
  • Skylink nabízí předplatné na libovolný počet měsíců bez smlouvy i bez závazků
  • Další kanály je možné kdykoliv přiobjednat.
  • Skylink vysílá nejvíce programů ve vysokém HDTV rozlišení.
  • Satelitní komplet Skylink vám zajistí dostupnost všech programů po celé ČR.

Doporučení na závěr: Jaký satelitní komplet Skylink vybrat?

Stejně jako v případě satelitních kompletů CS Link, ani výběrem satelitního kompletu Skylink neuděláte chybu. Záleží jen na vašich osobních preferencích. Satelitní komplety Skylink jsou dostupné v mnoha variantách – od základních pro 1 TV, až pro pokročilé satelitní komplety pro 3 TV a 4 TV